Trudne warunki panują dziś na drogach Podkarpacia. Od rana doszło do wielu kolizji i wypadków. W Korytnikach w gminie Krasiczyn czołowo zderzyły się audi i volvo.
Zdarzenie miało miejsce na drodze prowadzącej z Korytnik do Krasiczyna. Do szpitala trafił kierowca audi. Na miejscu pracowały jednostki: OSP Krasiczyn, PSP Przemyśl, policja oraz zespół pogotowia ratunkowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowanego kierowcę Audi (lub jego rodzinę) proszę o kontakt. Mój e-mail: monika1301ko@popk.pl
w razie załatwienia jakiegoś lepszego odszkodowania oczywiście działeczka dla ŻP ;)
abs esp i inne gówna nie zastąpią głowy
Na drodze pokazówka hura bura no i rozje... fura
Poszkodowanego kierowcę Audi (lub jego rodzinę) proszę o kontakt. Mój e-mail: monika1301ko@popk.pl
w razie załatwienia jakiegoś lepszego odszkodowania oczywiście działeczka dla ŻP ;)
abs esp i inne gówna nie zastąpią głowy