Reklama

Czterech mężczyzn nielegalnie przekroczyło zieloną granicę

W piątek wieczorem operator kamery termowizyjnej z placówki SG w Lubaczowie zauważył pieszych przy granicy państwa.

Patrole szybko odnalazły cudzoziemców w okolicach Budomierza Małego.

Byli to trzej obywatele Turcji w wieku od 38 do 59 lat, którzy chcieli się dostać  do Niemie, oraz 30-letni obywatel Ukrainy. Ten ostatni był przewodnikiem i za pomoc w nielegalnym przekroczeniu granicy miał otrzymać 200 dolarów za osobę.

Wszyscy otrzymali zarzuty nielegalnego przekroczenia granicy, a Ukrainiec dodatkowo zarzut pomocnictwa.  W niedzielę w ramach procedury readmisyjnej czwórkę cudzoziemców przekazano stronie ukraińskiej.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości