Z policyjnych statystyk wynika, że przestępczość wśród nieletnich ma tendencję wzrostową i zwykle nasila się w okresie letnim, co jest oczywiste. Młodzi już nie muszą ślęczeć przy zdalnej nauce, mają więcej wolnego czasu, a fantazji im nie brakuje. Oczywiście nie każde z wydarzeń z udziałem małolatów jest jakąś straszną zbrodnią, choć bywają takowe.
Najczęściej są to wyskoki, za które jeszcze ćwierć wieku temu smarkacz dostałby dziesięć pasów i szlaban na telewizję, a dzisiaj zajmuje się nim policja, sąd i parę innych instytucji. Oto jedna z takich historii.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze