Reklama

Czworo aktorów w przemyskiej Alei Gwiazd

30/05/2017 09:30

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Potocka, Maciej Damięcki i Katarzyna Jamróz – to czwórka aktorów, która ostatnio odwiedziła Aleję Gwiazd utworzoną w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3.

Na gości czekał tort z ich wizerunkami. Został on przygotowany przez uczniów ośrodka pod okiem wychowawczyń. Dzieci[paywall] własnoręcznie wykonały także prezenty dla aktorów. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Goście byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi takim przyjęciem. Oczywiście nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia i autografy.

Aleja Gwiazd to pomysł samorządu szkolnego SOSW 3, którym opiekuje się Anna Kalemba-Piętka. Aleję odwiedzili już m.in.: Anna Korcz, Aleksandra Szwed, Grażyna Brodzińska czy zespoły: Pectus i Polska Wersja.

Reklama

Natomiast swoje zdjęcia z autografami wysłali m.in.: Marian Opania, Maciej Maleńczuk, Anna Dymna, Artur Barciś, Marek Piekarczyk, Jan Miodek, Zbigniew Boniek, Marcin Jędrych, zespoły muzyczne: Luxtorpeda, Bracia czy Happysad. 


Aktorzy z tortem przygotowanym przez uczniów.


br
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m - niezalogowany 2017-05-30 09:50:47

    Super pomysłDuża radość dla dzieciOby jak najwięcej takich inicjatyw w Przemyślu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ala - niezalogowany 2017-05-30 11:59:07

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jagoda - niezalogowany 2017-05-30 19:35:58

    Super :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama