Krzysztof Ibisz, Małgorzata Potocka, Maciej Damięcki i Katarzyna Jamróz – to czwórka aktorów, która ostatnio odwiedziła Aleję Gwiazd utworzoną w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3.
Na gości czekał tort z ich wizerunkami. Został on przygotowany przez uczniów ośrodka pod okiem wychowawczyń. Dzieci[paywall] własnoręcznie wykonały także prezenty dla aktorów. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Goście byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi takim przyjęciem. Oczywiście nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia i autografy.
Aleja Gwiazd to pomysł samorządu szkolnego SOSW 3, którym opiekuje się Anna Kalemba-Piętka. Aleję odwiedzili już m.in.: Anna Korcz, Aleksandra Szwed, Grażyna Brodzińska czy zespoły: Pectus i Polska Wersja.
Natomiast swoje zdjęcia z autografami wysłali m.in.: Marian Opania, Maciej Maleńczuk, Anna Dymna, Artur Barciś, Marek Piekarczyk, Jan Miodek, Zbigniew Boniek, Marcin Jędrych, zespoły muzyczne: Luxtorpeda, Bracia czy Happysad.

Aktorzy z tortem przygotowanym przez uczniów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super pomysłDuża radość dla dzieciOby jak najwięcej takich inicjatyw w Przemyślu
Super pomysłDuża radość dla dzieciOby jak najwięcej takich inicjatyw w Przemyślu
Super :)