13 listopada br. doszło do spotkania, jakie zorganizował przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski, z przedstawicielami 30 firm, przedsiębiorstw, osób prywatnych, itp., którzy prowadzą działalność gospodarczą o obrębie przemyskiej starówki.
Głównym tematem dysput było wspólne wypracowanie propozycji zmian, zmierzających do zmniejszenia ruchu samochodowego na terenie Starego Miasta. Pomysły zostały ujęte w pięciu głównych punktach, które oczywiście wymagają uszczegółowienia. Zwłaszcza jeśli chodzi o konkretne ustalenie granic wskazywanego w piśmie Starego Miasta, jak również kwestii, kto ma egzekwować przytoczone poniżej zapisy.
Po pierwsze:
Po drugie:
– To wiązałoby się z przygotowaniem i wydaniem specjalnych identyfikatorów, uprawniających do wjazdu mieszkańców i postoju do 15 minut przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w tym rejonie
Reklama
– wyjaśnił M. Kowalski.
Po trzecie:
Po czwarte:
Po piąte wreszcie:
– Te propozycje zyskały przychylność wszystkich osób obecnych na spotkaniu. Pismo z prośbą o zmianę organizacji ruchu na starówce skierowałem dzisiaj do prezydenta miasta Wojciech Bakuna. Od niego zależy czy do nich dojdzie
– podsumował przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu M. Kowalski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze