Czy klub PiS wpływający na decyzje rady, w której ma znaczną większość, i burmistrz Waldemar Paluch idą w stronę czołowego zderzenia, czy w końcu uda im się dogadać.
Po zwarciu między burmistrzem a radą, do którego doszło podczas sesji na początku września, gdy rajcowie miejscy odrzucili projekt uchwały burmistrza o rozwiązaniu straży miejskiej, a wprowadzili swój o przeprowadzeniu referendum w sprawie istnienia tej służby, doszło do zmian personalnych. Burmistrz odwołał swego zastępcę piastującego funkcję z ramienia PiS oraz wiceszefa straży. W klubie radnych PiS zmieniono natomiast przewodniczącego. Na miejsce Janusza Szkodnego, który[paywall] z funkcji zrezygnował, wybrano Michała Muzyczkę, zasiadającego w klubie, ale nienależącego do partii. – Trudno mi oceniać takie posunięcie. Jednak uważam, że szef klubu powinien wywodzić się z ugrupowania, jakie klub reprezentuje – uważa Marcin Zaborniak, pełnomocnik PiS w Jarosławiu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Andrzej i Marian ratujcie Jarosławw Was nadzieja
Panie Radny Hołubuwaga zachodzi za plecami
Brawo Burmistrzu odwołanie zastępcy komendanta to decyzjadziejowa w losach Jarosławia
Czy masz na myśli Andrzeja na zdjęciu ? Przecież on ratuje cały czas tylko swoje cztery litery; szkoła średnia, matura, dobra posadka w jarosławskiej alma mater... nic więcej ! A Pana Marian... podobnie; niezła kaska za szefowanie "trzeciemu wiekowi" ... też przy alma mater. To jest dopiero niezły schowek różnej maści specjalistów... za całkiem niezłą kasę...
Mieszkańcy powinni was wszystkich przegonić z ratusza. Nie jesteście godni, aby zarządzać miastem - prywata i nic więcej. Biada Jarosławowi!
Akademia Trzeciego Wieku jest Stowarzyszeniem i nikt z tzw. kierownictwa /zarządu/ nie otrzymuje wynagrodzenia. Pan Marian nie jest od paru lat pracownikiem Uczelni, więc nie może otrzymywać żadnego wynagrodzenia.
Przestańcie się wszyscy kompromitować !!!
najwazn radny tkwi jako wódz od lat 80 tych ub wieku ...brawa brawa wielkie brawa...czarna magia to nie jest ...???
Andrzej i Marian ratujcie Jarosławw Was nadzieja
Panie Radny Hołubuwaga zachodzi za plecami
Brawo Burmistrzu odwołanie zastępcy komendanta to decyzjadziejowa w losach Jarosławia