Jak Przemyślanie widzą swoje miasto? Czy są tu perspektywy do życia, pracy, rozwoju dla młodych ludzi? Czy Przemyśl się zmienia na lepsza? A Podkarpacie? Te i inne pytania zadała mieszkańcom ekipa Odmienionego Podkarpacia, która stara się udowodnić, że z Funduszami Europejskimi perspektywy stale rosną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Płakać się chce przy oglądaniu.Ile trzeba było włożyć wysiłku naszych notabli przekonanych o swojej wielkości by doprowadzić do takiej skrajności.
Na szparage do niemiec,holandii tydzień czasu to zatęsknią za Przemyślem i Polską ^^
W Przemyslu są Ci, co nic nie robią i tylko potrafią krytykowac i tacy co mimo że nie mają wielkiego wsparcia nada chcą w Przemyślu działac
PRZEMYŚLał, wyjechał, nie wyjechał :), każdy wybór ma :) nie narzekać proszę :)
młodzi gniewni :), im szybciej zrozumieją ze nikt nigdzie kasy za darmo nie rozdaje tym lepiej dla nich :)
Z tego dziadostwa jak naj szybciej ja jako nauczyciel pracujący w Jarosławiu dostałem nagrodę z okazji dnia nauczyciela a w tym przemyskim dziadostwo moja żona jako nauczyciel nie dostali wcale już drugi rok. Tak jest od kiedy Bakun został prezydentem. Spłaca długi miasta kasą mieszkańców. Nieudacznik.
Coś słabo z pisownią jak na nauczyciela może dlatego Niue pracujesz w Przemyślu
Ty to chyba w tej szkole palaczem jesteś ????
Ja wyjechalam z Przemysla i z Polski 31 lat temu. Co roku wracalam zeby odwiedzic Rodzicow . Teraz zmarli i zlikwidowalam wszystko co bylo dorobkiem ich zycia. Teraz mam wyzuty sumienia bo tam gdzie zyje jest o wiele gorzej niz w Polsce. Nie mam mozliwosci powrotu-- smutne. A chcialabym tak bardzo . Franciszkañska, Kazimierzowska, Biskupa Glazera-moja dzielnica, Kmiecie.....ile wspomnieñ.....ile zalu..... Ktoregos dnia wroce .....
To nie chodzi o to, że ktoś chce kasę za darmo. Ludzie chcą uczciwie pracować mając godne warunki pracy i zarobki. Pracowałem chwile w Przemyślu, potem w Krakowie i nie dość, że łatwiej znaleźć lepszą pracę (pod każdym względem), to jeszcze możesz liczyć na większy szacunek w pracy i nie ma "ciesz się, że masz pracę".
Jako słaby nauczycieli to tylko Przemyśl zostaje i po ukończeniu przemyskich sorbon zawód palacza. A jak już nic nie wychodzi w życiu to mała miejska polityka. Dziadostwo
Przemyśl piękne miasto nie wiecie co macie
A za co za 18 godz pracy nie bądź śmieszny przecież zarabia drugie tyle co pracujący w budżetówce
Płakać się chce przy oglądaniu.Ile trzeba było włożyć wysiłku naszych notabli przekonanych o swojej wielkości by doprowadzić do takiej skrajności.
Na szparage do niemiec,holandii tydzień czasu to zatęsknią za Przemyślem i Polską ^^
W Przemyslu są Ci, co nic nie robią i tylko potrafią krytykowac i tacy co mimo że nie mają wielkiego wsparcia nada chcą w Przemyślu działac