Reklama

Dachowanie w Ujkowicach. Dwójka dzieci w szpitalu

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś, 2 marca, rano. Kierująca osobową toyotą wypadła z drogi.

Wypadek miał miejsce dzisiaj, 2 marca, około godz. 8 w Ujkowicach. Funkcjonariusze ustalili, że  35-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, kierując toyotą avensis, na łuku drogi  straciła panowanie nad samochodem i wjechała do przydrożnego rowu. Auto dachowało. Choć kierująca i pasażerowie nie odnieśli poważnych obrażeń, zdecydowano, że 7-letni chłopiec i 2-letnia dziewczynka zostaną przewiezieni do szpitala na obserwację.

Policjanci z przemyskiego wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków, obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Kierującą była trzeźwa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość ujkowicki - niezalogowany 2015-03-02 21:04:00

    może ktoś się zainteresuje tym, tam dziura na dziurze, że droga przez las nie jest nigdy odśnieżana, że droga przez wieś tak samo nie jest odśnieżana a jazda tam wygląda jak jazda figurowa na lodzie, gdzie jest sołtys , gdzie jest Gmina ....?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    p - niezalogowany 2015-03-03 15:35:53

    BO TO UJKOWICE !! heheh

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    K - niezalogowany 2015-03-03 15:43:12

    Faktycznie, jazda autem przez Ujkowice, to nic przyjemnego... Dziura na dziurze!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama