Reklama

Dawid Surmiak wywalczył brąz

21/06/2016 08:24

Dawid Surmiak wystartował w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kick-boxingu, które odbyły się w Sanoku w dniach 10-12 czerwca. Przeworski zawodnik zajął trzecie miejsce.

– Do udziału w zawodach przygotowywałem się ponad 1,5 miesiąca. Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych stały na bardzo wysokim poziomie. Startowałem w Formule K-1 w kategorii do 81 kgilogramów, która była najbardziej obsadzoną i jedną z cięższych kategorii, z jaką się spotkałem w swojej karierze. Niektórzy zawodnicy startujący w tej kategorii mieli już na swoim koncie kilka walk zawodowych. Pierwszą walkę wygrałem, niestety odnowiła się stara kontuzja, co uniemożliwiło mi kontynuowanie walk i musiałem zrezygnować z dalszego udziału w turnieju – wyjaśnił Dawid Surmiak.

Ostatecznie przeworszczanin zajął trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal. To były  jego ostatnie zawody przed sezonem wakacyjnym. Kolejny start planuje na jesień.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama