Reklama

Deficytowe niebieskie koperty

13/07/2025 08:21

– Mam wrażenie, że w naszym mieście jest zdecydowanie za mało tzw. niebieskich kopert. Na przykład te w Rynku są praktycznie non stop zajęte, w godzinach między 7 a 16 swoje aura zostawiają na nich pracownicy urzędu. Na tych przy starostwie czy na Mniszej też zwalniają się miejsca dopiero grubo po 15.Nie mówiąc już o kopertach pod przychodnią na Sportowej i przy Zielonym Rynku. Też do południa są praktycznie zawsze zajęte. Ta sytuacja pokazuje, że zwyczajnie jest ich za mało w stosunku do liczby osób uprawnionych. Czy nie można by wobec tego wymalować kilku dodatkowych?

– zwraca uwagę na problem mieszkaniec miasta.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama