„Dziś od rana Centralne Biuro Antykorupcyjne wertuje dokumenty przemyskiego Urzędu!!” – taki wpis pojawił się kilka dni temu na lokalnym forum internetowym.
Podobne wpisy pojawiły się na kilku stronach. „Bardzo skrupulatnie wykonują swoje czynności w kilku pokojach! Szukają czegoś, czy czegoś na kogoś?” – napisał jeden z internautów. „no to kogoś posadzą na 100%” – dodał inny.
– Jest to zupełnie nieprawdziwa plotka – skomentował Witold Wołczyk, rzecznik Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Jego słowa potwierdza rzecznik prasowy CBA Jacek Dobrzyński. – CBA nie wykonywało czynności w przemyskim urzędzie – odpowiada.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W lutym nie, to może przyjadą w marcu??
A szkoda
W lutym nie, to może przyjadą w marcu??