Reklama

Dlaczego orlik jest zamknięty?

06/02/2015 10:05

Prezes Ludowego Klubu Sportowego „Sokół” Studzian Marek Jurkiewicz oraz czynnie uprawiający sport zastanawiają się, dlaczego wójt gminy Przeworsk zamknął miejscowego orlika. – Zasłanianie się przepisami nic nie da. W innych wioskach, chociażby w Gniewczynie, orliki są otwarte, u nas nie – komentuje sytuację prezes „Sokoła”.

Zima nie jest taka sroga, a młodzież garnie się do sportu. Piłkarze też chcą potrenować przed zbliżającą się rundą wiosenną, jednak orlik w Studzianie jest zamknięty. Przemek, chłopak, który na boisko w Studziane przychodził kilka razy w tygodniu, jest zdania, że zamknięto je bez wyraźnego powodu. – Ja się polityką nie interesuję, ale w tamtym roku można tu było grać w zimie i wszyscy byli zadowoleni, a teraz robią jakieś sztuczne problemy – komentuje. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama