Włoszczowa była areną jednego z kilku półfinałowych turniejów o awans do II ligi. Tam los wyznaczył rywalizację mistrzom Podkarpacia siatkarzom Feniksa Heron Przeworsk.
Ekipa grającego trenera Rafała Buszka była – podobnie jak przez wcześniejszych kilka miesięcy – poza zasięgiem rywali! To była dominacja absolutna! Przeworszczanie mają przed sobą jeszcze jeden krok do spełnienia celu i marzeń. Turniej trwał trzy dni, od 27 do 29 marca br. Rywalami Przeworszczan byli mistrzowie ligi świętokrzyskiej, gospodarze imprezy Hetman Włoszczowa, wicemistrzowie ligi małopolskiej – Wawel Kraków i wicemistrzowie ligi lubelskiej – Freeball Wólka. Trzeba przyznać, że dla zwykłego kibica, to egzotyczni rywale, ale z całą pewnością takowymi nie byli dla sztabu szkoleniowego Feniksa Heron. Wygrali trzy mecze bez straty seta.
Warto dodać, że MVP (najwartościowszym graczem) imprezy wybrany został Michał Curzytek, zaś najlepszym rozgrywającym – Michał Cebula.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze