– Nowo wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej w Przeworsku, pomiędzy wiaduktem kolejowym a urzędem skarbowym, jest wart pochwały. Podczas podróży choć na chwilę można poczuć komfort jazdy. Droga wydaje się szersza, dzięki czemu łatwiej jest wyprzedzić rowerzystów, którzy teraz mogą bezpiecznie trzymać się prawej strony, bez konieczności omijania dziur. To wielka ulga dla kierowców, ich samochody na nierównościach konsekwentnie niszczeją, a teraz być może skutki eksploatacji aut będą mniej odczuwalne. Szkoda, że prace zostały wykonane na tak krótkim odcinku. Ta droga w wielu miejscach powinna być wyremontowana już dawno temu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze