Reklama

Dobra wiadomość dla pracujących rodziców! Wszystkie miejskie przedszkola będą dyżurować w wakacje

Trwający od dłuższego już czasu stan epidemii wymusił na wielu rodzicach wcześniejsze niż w okresie wakacyjnym wykorzystanie urlopów wypoczynkowych. Dlatego zdecydowano, że w czasie wakacji dyżury pełnić będą wszystkie przedszkola w mieście.

By zapewnić dziecku miejsce w przedszkolu, wystarczyło złożyć odpowiednią deklarację o potrzebie wysyłania pociechy do placówki. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, liczba dzieci w grupach będzie jednak ograniczona. Zajęcia, podobnie jak obecnie, będą też prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ponadto urząd miasta informuje, że w okresie wakacyjnym opiekę nad najmniejszymi dziećmi z grup żłobklowych sprawować będą też Miejskie Przedszkole nr 1 i 10 oraz Miejski Żłobek Radosny Zakątek.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości