Trwający od dłuższego już czasu stan epidemii wymusił na wielu rodzicach wcześniejsze niż w okresie wakacyjnym wykorzystanie urlopów wypoczynkowych. Dlatego zdecydowano, że w czasie wakacji dyżury pełnić będą wszystkie przedszkola w mieście.
By zapewnić dziecku miejsce w przedszkolu, wystarczyło złożyć odpowiednią deklarację o potrzebie wysyłania pociechy do placówki. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, liczba dzieci w grupach będzie jednak ograniczona. Zajęcia, podobnie jak obecnie, będą też prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ponadto urząd miasta informuje, że w okresie wakacyjnym opiekę nad najmniejszymi dziećmi z grup żłobklowych sprawować będą też Miejskie Przedszkole nr 1 i 10 oraz Miejski Żłobek Radosny Zakątek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze