Reklama

Docenili tych, co siebie dają innym

27/05/2019 09:30

Na pierwszej gali wolontariatu, zorganizowanej w pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu, uhonorowano 5 osób z terenu gminy, które swoją energię, pasję i wiedzę zaangażowały w pomoc innym.

Galę po raz pierwszy zorganizował wójt gminy Zarzecze, przy współpracy tamtejszego Centrum Kultury. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła eurpoesłanka Elżbieta Łuakcijewska – obecna zresztą na imprezie jako gość honorowy. Kapituła konkursowa pod przewodnictwem[paywall] Zofii Kałamarz wybierała spośród 23 nominowanych w 5 kategoriach. W kategorii ochotnicza straż pożarna laureatem została Katarzyna Balawender, w kategorii koło gospodyń wiejskich wyróżniono Dorotę Sosnowską. W kategorii sport nagrodę przyznano Mateuszowi Filipów, najlepszą nauczycielką została Anna Wierzbicka, a osobowością gminy wybrano Bolesława Bluczaka. Zwycięzcom osobiście gratulowała Elżbieta Łukacijewska, która do ciepłych słów dołączyła ufundowane przez siebie nagrody – vouchery na wyjazd do Brukseli. – Gala jest doskonałą okazją, aby uhonorować tych, którzy zawsze znajdują czas, by pomóc drugiemu człowiekowi oraz aktywnie działają na rzecz swojego lokalnego środowiska – podsumował wydarzenie wójt Tomasz Bury.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama