Reklama

Dodatkowe parkingi podczas Wincentiady

Dziś (24 sierpnia br.) w nadsańskim mieście rozpoczyna się Wincentiada – tradycyjne Dni Patrona Miasta Przemyśla. Dla wszystkich chętnych, zmotoryzowanych organizatorzy przygotowali dodatkowe miejsca parkingowe.

Impreza trwać będzie dwa dni (24 – 25 sierpnia br.). Dzisiaj, o g. 14, rozpocznie się Święto Miodu oraz VI Piknik Organizacji Pozarządowych. Jutro (25 sierpnia br.) Wincentiada. Tradycyjnie zainaugurowana zostanie uroczystą mszą świętą w kościele oo. Franciszkanów w intencji Przemyśla (tam spoczywają relikwie patrona miasta, świętego Wincentego). Zaraz po Eucharystii ulicami miasta przejdzie procesja. W samo południe rozpocznie się Jarmark Świętego Wincentego, z konkurami, animacjami i zabawami. Na finał na scenie w Rynku odbędą się koncerty gwiazd. Na pierwszy ogień – Kasia Cerekwicka, potem – Kombii!

 

Reklama

Jak już wspomnieliśmy, organizatorzy (Urząd Miejski w Przemyślu, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”) we współpracy z Przemyską Biblioteką Publiczną przygotował dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta oraz turystów biorących udział w wydarzeniu dodatkowe, bezpłatne miejsca parkingowe, zlokalizowane niedaleko Rynku.

Pierwszy na terenie Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 ► ZOBACZ NA MAPIE

Drugi to parking UM w Przemyślu przy ul. Wodnej 11 (za budynkiem) ► ZOBACZ NA MAPIE

Reklama

Parkowanie w tych miejscach będzie możliwe do g. 22, czyli do czasu zakończenia imprezy.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama