Reklama

Dopalacze schował przed policjantami w bieliźnie

Nieźle najadł się strachu 20-letni mieszkaniec Brzozowa, wylegitymowany przez brzozowskich policjantów. Obawiając się konsekwencji, będących wynikiem przeszukania, młodzian ukrył we własnej bieliźnie woreczki z podejrzaną substancją. Mundurowi nie dali się jednak zwieść.

20-latek razem z dwoma innymi młodymi mężczyznami siedzieli w bmw zaparkowanym na terenie Górek w gminie Brzozów. W poniedziałek, 11 czerwca, policyjny patrol zainteresował się samochodem i jego pasażerami, bo ci, na widok radiowozu, zareagowali bardzo nerwowo. W trakcie przeszukania bmw i 3 znajdujących się w nim mężczyzn u jednego z nich funkcjonariusze znaleźli... schowane w bieliźnie woreczki foliowe z podejrzaną substancją. Dalszymi krokami policji było przeszukanie miejsca zamieszkania 20-latka.

Łączenie mundurowi zabezpieczyli 6 woreczków z zawartością białego i kremowego proszku i kryształków oraz kilka woreczków ze strunowym zapięciem. Po zbadaniu ujawnionych substancji mężczyźnie postawione zostaną zarzuty. 20-latek twierdził, że są to dopalacze, które kupił na własny użytek.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Frog - niezalogowany 2018-06-14 14:37:48

    Coż za sprytni policjanci! Brawo! Niezły wynik! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama