Reklama

Dopisać do listy wstydu

09/08/2016 07:21

– Zauważyłam ostatnio, że w naszym mieście powstaje lista wstydu. Chętnie zgłoszę do niej pewną posesję przy ulicy Śnigurskiego. To miejsce to prawdziwy busz, jest zarośnięte trawskiem, zakrzaczone, wygląda fatalnie. Przechodzą tamtędy dzieci i osoby starsze, a nie wiadomo, kto może siedzieć w tych zaroślach. Osobiście czuję się zagrożona. Dwa razy do roku, po interwencjach mieszkańców, ktoś to skosi, trochę uprzątnie... Może tym razem skutek będzie podobny, na co liczę

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    VVV - niezalogowany 2016-08-10 18:23:24

    ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    3456 - niezalogowany 2016-08-12 20:02:33

    takich buszy w Przemyślu są setki ale taki urok Przemyśla

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama