– Zauważyłam ostatnio, że w naszym mieście powstaje lista wstydu. Chętnie zgłoszę do niej pewną posesję przy ulicy Śnigurskiego. To miejsce to prawdziwy busz, jest zarośnięte trawskiem, zakrzaczone, wygląda fatalnie. Przechodzą tamtędy dzieci i osoby starsze, a nie wiadomo, kto może siedzieć w tych zaroślach. Osobiście czuję się zagrożona. Dwa razy do roku, po interwencjach mieszkańców, ktoś to skosi, trochę uprzątnie... Może tym razem skutek będzie podobny, na co liczę
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.takich buszy w Przemyślu są setki ale taki urok Przemyśla
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
takich buszy w Przemyślu są setki ale taki urok Przemyśla