Policja ustala okoliczności śmierci 2 mężczyzn. To ofiary niedzielnych kąpieli.
Dzisiaj przed godz. 16 w Zgodzie osoby przebywające na terenie zalewu dostrzegły, że młody mężczyzna wszedł do wody, a potem zniknął pod jej powierzchnią. Ciało 19-letniego mieszkańca gminy Roźwienica odnaleźli strażacy.
Godzinę później na terenie zalewu ZEK w Radymnie zaczął się topić 20-latek. Zauważył to ratownik, który wyciągnął go na brzeg i udzielił pierwszej pomocy na tyle skutecznie, że przywrócił mu funkcje życiowe. Po przetransportowaniu do szpitala mieszkaniec gminy Chłopice zmarł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zgoda gdzie ratownicy właściciele chcą się najeść czyimś nieszczęściem ... Szkoda chłopaków życie przed nimi
na Zgodzie utonął bratanek właścicielki żwirowni
To jak to sie stało że ratownik przywrócił mu funkcje życiowe a w szpitalu zmarł ???? dziwne bardzo dziwne
bylam swiadkiem tego zdarzenia ..... wydaje mi się ze nie przywrocil mu funkcji poniewaz caly czas go ranimowali do przyjazdu karetki pozniej wzieli go do karetki chwile ni jechali i dopiero po chwili ruszyli.... jak by ratownik przywrocil mu czynnosci zyciowe to caly czas by nie trwala reanimacja!!! pisza bzdury!
Przywrócili mu 3 razy, jak nie wiecie to nie piszcie
Tyle ze to nie ratownik go zauważył i z wody wyciągną gówno wiecie a piszecie
to byl syn mojego kuzyna ,wielkie nieszczescie dla rodziny ,bardzo dlugo nie moglismy w to uwierzyc a teraz rodzice beda zyli w bolu przez dlugi czas.niech pan bog zawsze stoi na ich drodze,A TO CZY DZIECKO PILO CZY NIE NIE POWINNO WAS WOGOLE INTERESOWAC.
Zgoda gdzie ratownicy właściciele chcą się najeść czyimś nieszczęściem ... Szkoda chłopaków życie przed nimi
na Zgodzie utonął bratanek właścicielki żwirowni
To jak to sie stało że ratownik przywrócił mu funkcje życiowe a w szpitalu zmarł ???? dziwne bardzo dziwne