Reklama

Dramat na kąpieliskach. Nie żyje dwóch mężczyzn

05/07/2015 19:06

Policja ustala okoliczności śmierci 2 mężczyzn. To ofiary niedzielnych kąpieli.

Dzisiaj przed godz. 16 w Zgodzie osoby przebywające na terenie zalewu dostrzegły, że młody mężczyzna wszedł do wody, a potem zniknął pod jej powierzchnią. Ciało 19-letniego mieszkańca gminy Roźwienica odnaleźli strażacy.

Godzinę później na terenie zalewu ZEK w Radymnie zaczął się topić 20-latek. Zauważył to ratownik, który wyciągnął go na brzeg i udzielił pierwszej pomocy na tyle skutecznie, że przywrócił mu funkcje życiowe. Po przetransportowaniu do szpitala mieszkaniec gminy Chłopice zmarł.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Długi - niezalogowany 2015-07-06 10:38:56

    Zgoda gdzie ratownicy właściciele chcą się najeść czyimś nieszczęściem ... Szkoda chłopaków życie przed nimi 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ala - niezalogowany 2015-07-06 10:59:43

    na Zgodzie utonął bratanek właścicielki żwirowni 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ciekawe - niezalogowany 2015-07-06 11:00:33

    To jak to sie stało że ratownik przywrócił mu funkcje życiowe a w szpitalu zmarł ???? dziwne bardzo dziwne 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama