Reklama

Droga w Pawłosiowie nareszcie powstanie

02/08/2015 13:30

Pawłosiów po kilku latach doczekał się w końcu modernizacji drogi. Prace drogowców wrą w pełni. Kładą asfalt. Maszyny pracują na pełnych obrotach. Robotnicy w pocie czoła chcą zakończyć prace przed planowanym terminem, powinno im się udać. Efekty ich pracy są już widoczne. Wiele już zostało wykonane.

Wizerunek Gminy Pawłosiów ulegnie znacznej poprawie[paywall]. Przyczyni się do tego wkład finansowy Starostwa Powiatowego w Jarosławiu,  głównego zarządcy drogi. Starostwo przyznało na jej remont kwotę w wysokości 350 tys. zł. Swój udział w remoncie ma również Gmina Pawłosiów. Rada gminy zaakceptowała propozycję wójta w zakresie pomocy finansowej na rzecz powiatu w kwocie 350 tys. zł. Dzięki tej decyzji rozpoczęły się prace remontowe. W ramach tej inwestycji wykonana zostanie nawierzchnia asfaltowa. W planach jest przewidziana także kontynuacja budowy chodnika i przebudowa drogi. Jednak najwięcej wysiłku włożą drogowcy ciężko pracujący przy tak wysokich temperaturach. – Praca w takich warunkach pogodowych jest uciążliwa. Widać to po tym, jak się opaliliśmy. Masa jest bardzo gorąca, ma 180 stopni. Jednak dajemy radę – mówią robotnicy, którzy ani przez chwilę nie odpoczywają. Planowany termin zakończenia prac to koniec wakacji. Jednak według zapewnień Marcina Pryma, majstra budowy, wszystko idzie zgodnie z planem. Nie ma żadnych opóźnień. Prace uda się zakończyć wcześniej. Możliwe, że zakończą już za 2 tygodnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości