Pawłosiów po kilku latach doczekał się w końcu modernizacji drogi. Prace drogowców wrą w pełni. Kładą asfalt. Maszyny pracują na pełnych obrotach. Robotnicy w pocie czoła chcą zakończyć prace przed planowanym terminem, powinno im się udać. Efekty ich pracy są już widoczne. Wiele już zostało wykonane.
Wizerunek Gminy Pawłosiów ulegnie znacznej poprawie[paywall]. Przyczyni się do tego wkład finansowy Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, głównego zarządcy drogi. Starostwo przyznało na jej remont kwotę w wysokości 350 tys. zł. Swój udział w remoncie ma również Gmina Pawłosiów. Rada gminy zaakceptowała propozycję wójta w zakresie pomocy finansowej na rzecz powiatu w kwocie 350 tys. zł. Dzięki tej decyzji rozpoczęły się prace remontowe. W ramach tej inwestycji wykonana zostanie nawierzchnia asfaltowa. W planach jest przewidziana także kontynuacja budowy chodnika i przebudowa drogi. Jednak najwięcej wysiłku włożą drogowcy ciężko pracujący przy tak wysokich temperaturach. – Praca w takich warunkach pogodowych jest uciążliwa. Widać to po tym, jak się opaliliśmy. Masa jest bardzo gorąca, ma 180 stopni. Jednak dajemy radę – mówią robotnicy, którzy ani przez chwilę nie odpoczywają. Planowany termin zakończenia prac to koniec wakacji. Jednak według zapewnień Marcina Pryma, majstra budowy, wszystko idzie zgodnie z planem. Nie ma żadnych opóźnień. Prace uda się zakończyć wcześniej. Możliwe, że zakończą już za 2 tygodnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze