Trwa sezon odbioru inwestycji w powiecie jarosławskim. W ubiegłym tygodniu oddano do użytku odnowioną drogę w miejscowości Wietlin oraz chodnik w Miękiszu Nowym. Obie inwestycje warte są łącznie 350 tys. zł.
Nowe elementy infrastruktury drogowej w Wietlinie i Miękiszu Nowym już służą mieszkańcom. Obie inwestycje prowadziło Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, we współpracy z Urzędem Gminy Laszki. I jedno, i drugie przedsięwzięcie należy traktować jako część trwającej obecnie ofensywy inwestycyjnej na terenie powiatu. Niedawno oddano bowiem drogę[paywall] Sośnica – Zadąbrowie, wciąż trwają trzy kolejne inwestycje finansowane z Funduszu Dróg Samorządowych w Radymnie, na drodze Makowisko – Bobrówka oraz w gminie Wiązownica. W kolejce czekają już następne. Starostwo uruchomiło właśnie procedury przetargowe dla 9 dróg na terenie miasta Jarosławia (remontowane będą ulice Fredry, Zwierzyniecka, Orłowicza, Traugutta, Pogodna, Lotników, Bandurskiego, Żwirowa i Batalionów Chłopskich) oraz dla kolejnej inwestycji w terenie – budowy chodnika w miejscowości Łowce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W jarosławskim powiecie coś się dzieje z drogami ,a w pow.przemyskim w gm. Bircza czarna dupa .
W jarosławskim powiecie coś się dzieje z drogami ,a w pow.przemyskim w gm. Bircza czarna dupa .