Reklama

Druh Kałamarz odznaczony

W Mielcu odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka, połączone z jubileuszem 150-lecia tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Jednym z punktów uroczystości było wręczenie okolicznościowych odznaczeń.

Ta część obchodów – po koncelebrowanej mszy świętej – odbyła się na stadionie sportowym. Podczas uroczystości druh Stanisław Kałamarz, wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Pawłosiowie, były naczelnik OSP Pawłosiów został odznaczony Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP za długoletnią aktywną działalność w straży. Odznaczenie odebrał z rąk prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Waldemara Pawlaka.

 


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama