Dobrodziejstwo z dyni płynące postanowiono wykorzystać na listopadowych warsztatach z cyklu „Między nami Kobietami”. 16 listopada to właśnie dynia była główną bohaterką babskiego spotkania zorganizowanego w świetlicy w Medyce przez tutejsze Gminne Centrum Kultury wespół z Medyckim Kołem Gospodyń.
– Od czterech lat staramy się co roku wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkanek gminy, organizując cykl warsztatów adresowanych do pań, którym przyświeca hasło „Między nami Kobietami”. W ubiegłym przeszkodziła nam w tym wprawdzie pandemia i towarzyszące jej obostrzenia, ale już w tym roku przedsięwzięcie udało nam się wyśmienicie – mówi Bernadeta Golik, szefowa GCK w Medyce.
– Na wspomniany cel otrzymaliśmy[paywall] finansowe wsparcie od Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Przemyska”. Razem z Medyckim Kołem Gospodyń, którego członkinie wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem, przygotowaliśmy więc warsztaty poświęcone... dyni – dodaje.
Tym razem spotkanie w damskim gronie zdominowały więc dyniowe motywy. Podczas poprzednich edycji mieszkanki mogły natomiast skorzystać zwarsztatów: tanecznych, teatralnych, kulinarnych czy bożonarodzeniowych.
Były też okolicznościowe wycieczki, jak choćby te organizowane w ubiegłym roku na Dzień Kobiet. Frekwencja zawsze dopisuje, ostatnio chętna na eskapadę była setka pań, więc podstawiono aż 2 autokary. Na ostatnich warsztatach młodszych i starszych przedstawicielek płci pięknej też nie zabrakło.
Jako że jesień to zdecydowanie sezon dyniowy, jako gościa zaproszono na spotkanie Elżbietę Dykas z Gminnego Ośrodka Kultury w Żurawicy, która podczas pokazu carvingu (rzeźbienia w owocach i warzywach) wyczarowała z dyni małe arcydzieła, przekonując, że to wcale nie takie trudne, a dynię z powodzeniem możemy wykorzystać nie tylko w kuchni, ale i we florystyce.
Uczestniczki przekonały się też, że dynia może stanowić wartościową bazę wielu smacznych potraw, jak np.: dyniowe ciasta, chlebki, zupy i kompoty, nawet dyniowe kosmetyki czy kawa.
Panie otrzymały też sprawdzone receptury na różne dyniowe przysmaki i desery, które na warsztatach przygotowały i zaprezentowały panie z Medyckiego Koła Gospodyń. Były to: dyniowa zupa oraz sernik, ciasto z dyni i kawa. Dynia posłużyła też do stworzenia pięknych dekoracji, wykonanych pod okiem Ilony Łupieniak.
Na finał panie uczestniczyły w pokazie makijażu, który był okazją do poznania technik nakładania poszczególnych produktów i poszerzenia wiedzy w zakresie pielęgnacji cery dojrzałej.
– Nie ukrywam, że mamy też zapytania od panów odnośnie oferty, która będzie ukierunkowana na nich. Mogę obiecać, że postaramy się i dla nich coś zorganizować – podsumowuje B. Golik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze