W Nowej Sarzynie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Żaków. Wzięło w nich udział dwóch reprezentantów przemyskiego Nurtu – Wojciech Dębski oraz Kacper Ściubak. Znakomicie spisał się ten pierwszy, który wywalczył dwa medale.
W. Dębski zdobył dwa brązowe krążki – w grze pojedynczej i podwójnej. Dodatkowo wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Polski Żaków.
W singlu w II rundzie pokonał 3:0 Oliwiera Jakubika (KTS Tarnobrzeg), w III rundzie wygrał z Kacprem Ściubakiem. W kolejnej ograł pewnie 3:0 Adama Pacha (ATS Bingo Ropczyce). Dzięki temu zwycięstwu zakwalifikował się do Mistrzostw Polski Żaków, które odbędą się 1 i 2 czerwca br. w Rzeszowie. W ćwierćfinale zwyciężył 3:1 z Jakubem Szerszeniem (UKS SP Korzeniów). W półfinale musiał uznać wyższość późniejszego mistrza Podkarpacia, obecnie reprezentanta AZS Politechniki Rzeszów (wcześniej Kolpinga Jarosław) – Wojciecha Flaumenhafta, zdobywając tym samym brązowy medal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze