Reklama

Dwa medale Wojciecha Dębskiego

W Nowej Sarzynie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Żaków. Wzięło w nich udział dwóch reprezentantów przemyskiego Nurtu – Wojciech Dębski oraz Kacper Ściubak. Znakomicie spisał się ten pierwszy, który wywalczył dwa medale.

W. Dębski zdobył dwa brązowe krążki – w grze pojedynczej i podwójnej. Dodatkowo wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Polski Żaków.

W singlu w II rundzie pokonał 3:0 Oliwiera Jakubika (KTS Tarnobrzeg), w III rundzie wygrał z Kacprem Ściubakiem. W kolejnej ograł pewnie 3:0 Adama Pacha (ATS Bingo Ropczyce). Dzięki temu zwycięstwu zakwalifikował się do Mistrzostw Polski Żaków, które odbędą się 1 i 2 czerwca br. w Rzeszowie. W ćwierćfinale zwyciężył 3:1 z Jakubem Szerszeniem (UKS SP Korzeniów). W półfinale musiał uznać wyższość późniejszego mistrza Podkarpacia, obecnie reprezentanta AZS Politechniki Rzeszów (wcześniej Kolpinga Jarosław) – Wojciecha Flaumenhafta, zdobywając tym samym brązowy medal.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/05/2024 09:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama