Reklama

Dwa razy zaginął, dwa razy został odnaleziony [ZDJĘCIA]

23/03/2020 12:21

Policjanci, strażacy, a nawet Grupa Rajdowa PGR4x4 poszukiwała 38-letniego mieszkańca gminy Dubiecko. Policja o jego zaginięciu informowani byli dwa razy. Za pierwszym razem odnaleziony został w rejonie przeworskiego parku miejskiego, za drugim w lesie w okolicy Hadli Kańczuckich.

Pierwsze zgłoszenie o zaginięciu 38-letniego mieszkańca gminy Dubiecko policjanci odebrali w środę rano. Wtedy akcja poszukiwawcza okazała się stosunkowo prosta. Policjanci w okolicach parku miejskiego w Przeworsku, najpierw zauważyli samochód, którym miał podróżować, a po chwili w parku samego poszukiwanego. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, mężczyzna został zaopatrzony medycznie i przekazany rodzinie.

To jednak nie koniec perypetii służb z 38-latkiem. W jakiś czas po przekazaniu mężczyzny rodzinie, ta poinformowała o jego powtórnym zaginięciu. W drodze do domu w rejonie kompleksu leśnego w Hadlach Kańczuckich samochód zatrzymał się, a mężczyzna wysiadł z niego i pobiegł w głąb lasu Z przekazanych informacji wynikało, że może grozić mu niebezpieczeństwo ze względów zdrowotnych.

Reklama

Rozpoczęto poszukiwania na dużą skalę. W akcję włączyła się Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Jawornik Polski, Gminy Zarzecze i Przeworska oraz Grupa Rajdowa PGR4x4. Do poszukiwań wykorzystany został dron z kamerą termowizyjną należący do straży pożarnej z Przeworska oraz dron z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Działania te okazały się skuteczne. Zaginiony mężczyzna w czwartek około godz. 4 rano powrócił do miejsca zamieszkania.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama