Reklama

Dwa złota dla przemyślan w Krynicy

LEKKOATLETYKA Znakomicie podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy zaprezentowali się przemyscy lekkoatleci.

Przemyska sztafeta w składzie: Katarzyna Winiarska, Jerzy Zajaczkowski, Tomasz Kopylec, Krzysztof Kozłowski była najlepsza. Czwórka biegaczy miała do pokonania łącznie 42 km. Trzy osoby biegły po 10 km, jedna 12 km. Ogromny sukces podczas Biegu 7 Dolin, który rozegrany został w ramach wspomnianego festiwalu, odniósł Mieczysław Jałocha. Został mistrzem Polski na dystansie 100 km w kategorii powyżej 45 lat. Gratulujemy!
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama