Reklama

Dwie wystawy warte zobaczenia w Przeworsku

Do 12 czerwca br. w Galerii Magistrackiej, która mieści się w przeworskim ratuszu, można podziwiać dwie wystawy. Ich uroczystego otwarcia dokonał 11 maja prof. dr hab. Mirosław Pawłowski z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pierwsza z nich stanowi pokonkursową prezentację prac studentów Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu oraz prac doktorantów Szkoły Doktorskiej UR.

Druga z kolei to prezentacja dzieł artystów – zarówno polskich, jak i zagranicznych, którzy wzięli udział w konferencji w Przeworsku. Pozwalają one na żywe doświadczenie sztuki, docenienie warsztatu twórców oraz zachwycenie się kunsztem interakcji wizualnej i biologicznej.

Reklama


fot.UM Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama