Do 12 czerwca br. w Galerii Magistrackiej, która mieści się w przeworskim ratuszu, można podziwiać dwie wystawy. Ich uroczystego otwarcia dokonał 11 maja prof. dr hab. Mirosław Pawłowski z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Pierwsza z nich stanowi pokonkursową prezentację prac studentów Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu oraz prac doktorantów Szkoły Doktorskiej UR.
Druga z kolei to prezentacja dzieł artystów – zarówno polskich, jak i zagranicznych, którzy wzięli udział w konferencji w Przeworsku. Pozwalają one na żywe doświadczenie sztuki, docenienie warsztatu twórców oraz zachwycenie się kunsztem interakcji wizualnej i biologicznej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze