12 czerwca w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa poświęcona niepełnosprawności. Uczestnikami będą nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy oraz środowiska związane z niepełnosprawnością. Wydarzenie rozpoczyna się o g. 10. Wykłady i dyskusje potrwają do g. 15. Wśród prelegentów znaleźli się: dr hab. Mieczysław Dudek, dr Beata Głodzik, mgr Joanna Palliardi-Madej, Katarzyna Orzeł, Joanna Tomczyk, Maciej Szymański. Udział jest bezpłatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze