Reklama

Dyskusje wokół niepełnosprawności

12 czerwca w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa poświęcona niepełnosprawności. Uczestnikami będą nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy oraz środowiska związane z niepełnosprawnością. Wydarzenie rozpoczyna się o g. 10. Wykłady i dyskusje potrwają do g. 15. Wśród prelegentów znaleźli się: dr hab. Mieczysław Dudek, dr Beata Głodzik, mgr Joanna Palliardi-Madej, Katarzyna Orzeł, Joanna Tomczyk, Maciej Szymański. Udział jest bezpłatny.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama