Reklama

Działkowicze: Gdy popada, woda jest po kostki

29/07/2016 17:30

Zwykle właściciele działek cieszą się, kiedy od czasu do czasu trochę popada, ale działkowicze z ogródków działkowych „Relaks”, położonych przy ul. Ofiar Katynia mają wtedy mieszane uczucia.

Tam też po deszczu nie da się przejść suchą nogą. – W sprawie tej drogi też wielokrotnie interweniowałem. W dwa tysiące jedenastym roku Zarząd Dróg Miejskich odpowiedział, że nie wykona naprawy i remontu drogi, ponieważ stanowi ona własność Skarbu Państwa i jest w wieczystym użytkowaniu zakładów Fibris SA. Wtedy zwróciliśmy się z pismem do prezesa Fibris z prośbą o zamknięcie tej drogi dla przejazdów tirów oraz w miarę możliwości naprawienie jej przez posypanie żużlem piecowym tak, aby działkowcy mogli dojść do swoich działek i nie brodzili w błocie. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Działkowcy na każdym zebraniu zgłaszają ten problem, ale to przecież władze powinny się liczyć z działkowcami, przecież to też są wyborcy – kończy rozgoryczony prezes.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości