Reklama

Dzieci z Newtona kolędowały w Centrum Kulturalnym [ZDJĘCIA]

Występ uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Isaaka Newtona, który miał miejsce w poniedziałek 9 stycznia, dostarczył wszystkim wiele radości i wzruszeń.

Kolędowanie nie udałoby się tak przednio, gdyby nie doskonała organizacja i współpraca. Zaangażowali się wszyscy: uczniowie, nauczyciele, wychowawcy, ale też dyrekcja Centrum Kulturalnego.

Koncert przygotowany przez uczniów „Newtona”, był doskonałą okazją do celebrowania radości związanej ze świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem, a także uczczenia babć i dziadków z okazji ich nadchodzącego święta.

Dzieci kolędowały zarówno po polsku, angielsku i niemiecku. Zebrani mogli wysłuchać znanych dobrze kolęd, ale też mniej spotykanych pastorałek.

Reklama

Niewątpliwie te występy zapadną w pamięć wszystkim obecnym w to poniedziałkowe popołudnie w Centrum Kulturalnym.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości