Występ uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Isaaka Newtona, który miał miejsce w poniedziałek 9 stycznia, dostarczył wszystkim wiele radości i wzruszeń.
Kolędowanie nie udałoby się tak przednio, gdyby nie doskonała organizacja i współpraca. Zaangażowali się wszyscy: uczniowie, nauczyciele, wychowawcy, ale też dyrekcja Centrum Kulturalnego.
Koncert przygotowany przez uczniów „Newtona”, był doskonałą okazją do celebrowania radości związanej ze świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem, a także uczczenia babć i dziadków z okazji ich nadchodzącego święta.
Dzieci kolędowały zarówno po polsku, angielsku i niemiecku. Zebrani mogli wysłuchać znanych dobrze kolęd, ale też mniej spotykanych pastorałek.
Niewątpliwie te występy zapadną w pamięć wszystkim obecnym w to poniedziałkowe popołudnie w Centrum Kulturalnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze