Reklama

Dzięki BiOSG odzyskano mercedesa, który miał dotrzeć do Afryki

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia w porcie morskim Algeciras na południu Hiszpanii. To jeden z największych portów w Europie oferujących połączenia z Marokiem.

Jak podała służba prasowa BiOSG: „Funkcjonariusze Wydziału Operacyjno-Śledczego Bieszczadzkiego Oddziału SG oraz Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji uzyskali informację o sportowym mercedesie AMG CLA 45S (rok prod. 2022), przywłaszczonym na szkodę jednej z polskich firm leasingowych.

Jak się okazało, pojazd o szacunkowej wartości 311 tys. zł znajdował się w rejonie portu Algeciras w Hiszpanii. Ustalenia natychmiast przekazano tamtejszym mundurowym”.

Dzięki temu zgłoszeniu przygotowany do przerzutu pojazd na terytorium Maroka został zatrzymany, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzą hiszpańskie służby.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości