Reklama

Dzięki współpracy ratowników z Birczy i Sanoka pacjentka szybko trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

14/04/2020 15:18

U kobiety doszło do zatrzymania akcji serca.

Dzisiaj rano zespół ratownictwa medycznego z Birczy został zadysponowany do nieprzytomnej pacjentki w Leszczawie.

– Po przybyciu karetki na miejsce, u pacjentki doszło do zatrzymania krążenia. Ratownicy podjęli czynności reanimacyjne. Po przywróceniu czynności serca i powrocie krążenia, pacjentka, wentylowana respiratorem, została przewieziona na teren gminnego lądowiska w Birczy – relacjonuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Aby kobieta jak najszybciej trafiła do szpitala, został wezwany Ratownik 10 z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Sanoku. Teren lądowiska, za który służył stadion sportowy, zabezpieczała miejscowa OSP.

Reklama

Dzięki temu pacjentka w ciągu kilkunastu minut trafiła do szpitala w Rzeszowie.


fot.WSPR Przemyśl


fot.WSPR Przemyśl
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama