Reklama

Dzień Babci i Dziadka z przytupem!

Niemal 500 osób zasiadło na widowni szkolnej hali sportowej podczas święta nestorów rodów. Dzieciaki, ich rodzice i pedagodzy zadbali, aby tę jedną z ważniejszych w kalendarzu gminnych imprez uczynić niezapomnianą.

Imprezę dla babć i dziadków zaplanowano na sobotę, jednak z powodu żałoby narodowej uroczystość przeniesiono[paywall] na niedzielę. Tragicznych wydarzeń z Gdańska nie można było okryć milczeniem.

– Apeluję, żeby hejt, który wkrada się w nasze codzienne życie, nie wpływał na życie mieszkańców gminy, w szczególności tych najmłodszych – uczniów naszych szkół. Apeluję o rozwagę i przypominam, że słowem też można zrobić innym krzywdę – mówił burmistrz Zdzisław Zadworny.

Po chwili refleksji zapanowała jednak pogodna atmosfera. Przez ponad 1,5 godziny uczniowie dawali z siebie wszystko, aby na twarzach ukochanych dziadków zagościł uśmiech. Atrakcji było co niemiara: był kabaret dowodzący, że „wesołe jest życie staruszka”, były piosenki i pokazy tańca. Na oglądaniu jednak się nie skończyło, po części oficjalnej seniorzy ruszyli w tan, a zabawa przy zespole Salsa trwała do późnej nocy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama