Reklama

Dzień otwarty w przemyskim WORD [ZDJĘCIA]

Ostatniego dna wakacji, 31 sierpnia br., Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu otworzył swoje podwoje, organizując dzień otwarty pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły”.

Szkoda, że bardzo ciekawe i potrzebne przedsięwzięcie w pewnym momencie storpedował deszcz. Na placu manewrowym ośrodka zameldowały się niemal wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i zdrowie ludzi: służba zdrowia, policja, straż pożarna, straż miejska, straż ochrony kolei, sanepid. Wszyscy zaproponowali chętnym prezentację wyposażenia swoich służbowych pojazdów, prezentując przy okazji lekcję, jak się bezpiecznie zachowywać. Nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci w różnym wieku.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama