Ostatniego dna wakacji, 31 sierpnia br., Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu otworzył swoje podwoje, organizując dzień otwarty pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły”.
Szkoda, że bardzo ciekawe i potrzebne przedsięwzięcie w pewnym momencie storpedował deszcz. Na placu manewrowym ośrodka zameldowały się niemal wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i zdrowie ludzi: służba zdrowia, policja, straż pożarna, straż miejska, straż ochrony kolei, sanepid. Wszyscy zaproponowali chętnym prezentację wyposażenia swoich służbowych pojazdów, prezentując przy okazji lekcję, jak się bezpiecznie zachowywać. Nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci w różnym wieku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze