Konsul generalna Węgier w Polsce Adrienne Kőrmendy była honorowym gościem Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, obchodzonego w Jarosławiu we wtorek, 24 marca.
Konsul spotkała się z młodzieżą, a wcześniej wspólnie z przedstawicielami władz Jarosławia złożyła kwiaty przed pomnikiem przyjaźni i Kopijnikiem przy ul. Opolskiej. Uczestniczyła też w projekcji filmu Na krawędzi w domu rekolekcyjnym kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu.Obchody polsko-węgierskiego święta zorganizowali: burmistrz Jarosławia, rektor kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu, Club Konsulów w Jarosławiu oraz Jarosławskie Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Uczestniczyła też w projekcji filmu Na krawędzi w domu rekolekcyjnym kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu. " - a więc tam skąd w tej chwili jest największe poparcie dla "KCIUKA" - AMEN
To jest Podkarpacie, żeby coś tu osiągnąć w polityce trzeba mieć jak na razie wsparcie kościoła, a z dwojga złego lepiej już jak ma się poparcie od proboszcza opactwa niż od archiprezbitera z 3 maja.
Panie Burmistrzu niech Panuważa na tego z brodą za komuny miał inne poglądya teraz podlizuje się proboszczowi
Biedne dzieciaki, zrobiła władza przymusowy spęd, żeby była frekwencja
o dobrze ale ten podlizywał się w Opactwiei nie jest radnym w Opactwie mają rozum i takich nie popierają
"Uczestniczyła też w projekcji filmu Na krawędzi w domu rekolekcyjnym kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu. " - a więc tam skąd w tej chwili jest największe poparcie dla "KCIUKA" - AMEN
To jest Podkarpacie, żeby coś tu osiągnąć w polityce trzeba mieć jak na razie wsparcie kościoła, a z dwojga złego lepiej już jak ma się poparcie od proboszcza opactwa niż od archiprezbitera z 3 maja.
Panie Burmistrzu niech Panuważa na tego z brodą za komuny miał inne poglądya teraz podlizuje się proboszczowi