Reklama

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

28/03/2015 19:09

Konsul generalna Węgier w Polsce Adrienne Kőrmendy była honorowym gościem Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, obchodzonego w Jarosławiu we wtorek, 24 marca.

Konsul spotkała się z młodzieżą, a wcześniej wspólnie z przedstawicielami władz Jarosławia złożyła kwiaty przed pomnikiem przyjaźni i Kopijnikiem przy ul. Opolskiej. Uczestniczyła też w projekcji filmu Na krawędzi w domu rekolekcyjnym kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu. 

Obchody polsko-węgierskiego święta zorganizowali: burmistrz Jarosławia, rektor kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu, Club Konsulów w Jarosławiu oraz Jarosławskie Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.


fot.Małgorzata Młynarska UM Jarosław


fot.Małgorzata Młynarska UM Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-03-29 09:53:01

    "Uczestniczyła też w projekcji filmu Na krawędzi w domu rekolekcyjnym kościoła pw. św. Mikołaja i Stanisława Biskupa w Jarosławiu. " - a więc tam skąd w tej chwili jest największe poparcie dla "KCIUKA" - AMEN

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2015-03-29 10:31:53

    To jest Podkarpacie, żeby coś tu osiągnąć w polityce trzeba mieć jak na razie wsparcie kościoła, a z dwojga złego  lepiej już jak ma się poparcie od proboszcza opactwa niż od archiprezbitera z 3 maja.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2015-03-30 08:22:47

    Panie Burmistrzu niech Panuważa na tego z brodą za komuny miał inne poglądya teraz podlizuje się proboszczowi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości