23 marca przypada Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W Jarosławiu obchody odbędą się następnego dnia (24 marca) na terenie Opactwa oraz pod pomnikiem przy ul. Opolskiej. Uroczystość rozpocznie się od projekcji filmu „Na krawędzi”.
Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w naszym kraju obchodzony jest od 8 lat. Gościem tegorocznych uroczystości będzie dr hab. Adrienne Kőrmendy, Konsul Generalna Węgier.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze