Reklama

Dzień Seniora w Kosienicach [ZDJĘCIA]

Sobota, 25 października, stała się dla seniorów z gminy Żurawica niemałym świętem. A wszystko to z powodu Dnia Seniora, który odbył się w Domu Ludowym w Kosienicach.

Uroczystość otworzył wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk, który złożył wszystkim obecnym życzenia zdrowia, spokoju, radości oraz nieustającej energii do realizacji codziennych pasji. Sceną szybko jednak zawładnęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Kosienicach, którzy przygotowali dla seniorów wzruszający program artystyczny. Spotkał się on z gromkimi oklaskami seniorów. Szczególnym momentem spotkania było też uhonorowanie najstarszych uczestników wydarzenia – pani Marii Sieczki oraz pana Tadeusza Balickiego, którzy otrzymali kwiaty i symboliczne upominki od sołtysa Kosienic Janusza Bieleckiego. Koło Gospodyń Wiejskich w Kosienicach zadbało o kubki smakowe uczestników spotkania, zapraszając wszystkich na wspólną kolację. Gdy po niej seniorzy poczuli potrzebę zgubienia kilku kalorii, była ku temu idealna sposobność na parkiecie przy muzyce DJ Cyra.

– Dzień Seniora w Kosienicach był pięknym wyrazem wdzięczności, szacunku i troski wobec osób starszych – tych, którzy przez lata tworzyli i rozwijali lokalną wspólnotę. Wydarzenie przypomniało, jak ważne jest pielęgnowanie relacji międzypokoleniowych oraz wspólne świętowanie w duchu tradycji i życzliwości

Reklama

– podkreśla UG w Żurawicy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/11/2025 16:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama