05/11/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk otworzył uroczystość życzeniami dla wszystkich obecnych. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kosienicach wzruszyli seniorów swoim programem artystycznym, spotkawszy się z gromkimi oklaskami. Najstarsi uczestnicy, pani Maria Sieczka i pan Tadeusz Balicki, zostali uhonorowani kwiatami i podarunkami. Koło Gospodyń Wiejskich zadbalo o kubki smakowe, a kolacja upłynęła przy muzyce DJ Cyra. Dzień Seniora okazał się pięknym wyrazem szacunku i troski wobec osób starszych, przypominając o ważności relacji międzypokoleniowych i wspólnego świętowania w duchu tradycji oraz życzliwości.