Reklama

„Dzień Wagarowicza” pechowy dla trzech uczennic

23/03/2015 09:39

Lubaczowscy policjanci, którzy w ostatni piątek traktowany przez uczniów jako Dzień Wagarowicza, zwracali szczególną uwagę na zachowanie dzieci i młodzieży zatrzymali dwie 15-latki i rok starszą ich koleżankę. Dziewczyny nie dość, że piły alkohol to jeszcze miały przy sobie narkotyki.

Rozrywkowe nastolatki zauważyli funkcjonariusze na zapleczu sklepów w Lubaczowie. Dziewczyny na widok radiowozu odrzuciły jakiś przedmiot. Okazało się, że był to woreczek z marihuaną. Cała trójka była pod wpływem alkoholu. Zostały przekazane rodzicom, a ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marezo - niezalogowany 2015-03-23 22:50:07

    To się milicja spisała na medal , brawo !!!duma az ..bierze z tej polskiej milicji . Ja p....le:)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rkx - niezalogowany 2015-03-23 23:32:40

    wielka afera nie ma co..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    777 - niezalogowany 2015-03-24 12:29:47

    Szkoda ze pedofilów i bandytów tak często nie wyłapują, niech zajmą się czymś poważniejszym a nie zbierają chwalebne owacje za to ze złapią kilku gówniarzy z piwkiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości