Lubaczowscy policjanci, którzy w ostatni piątek traktowany przez uczniów jako Dzień Wagarowicza, zwracali szczególną uwagę na zachowanie dzieci i młodzieży zatrzymali dwie 15-latki i rok starszą ich koleżankę. Dziewczyny nie dość, że piły alkohol to jeszcze miały przy sobie narkotyki.
Rozrywkowe nastolatki zauważyli funkcjonariusze na zapleczu sklepów w Lubaczowie. Dziewczyny na widok radiowozu odrzuciły jakiś przedmiot. Okazało się, że był to woreczek z marihuaną. Cała trójka była pod wpływem alkoholu. Zostały przekazane rodzicom, a ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To się milicja spisała na medal , brawo !!!duma az ..bierze z tej polskiej milicji . Ja p....le:)
Szkoda ze pedofilów i bandytów tak często nie wyłapują, niech zajmą się czymś poważniejszym a nie zbierają chwalebne owacje za to ze złapią kilku gówniarzy z piwkiem.
To się milicja spisała na medal , brawo !!!duma az ..bierze z tej polskiej milicji . Ja p....le:)
wielka afera nie ma co..
Szkoda ze pedofilów i bandytów tak często nie wyłapują, niech zajmą się czymś poważniejszym a nie zbierają chwalebne owacje za to ze złapią kilku gówniarzy z piwkiem.