Do incydentu z udziałem dzika doszło 29 lipca, zaatakował on dzieci zbierające jeżyny niedaleko domu. Chłopcy zostali ranni i trafili do szpitala.
O całym zdarzeniu zawiadomił policję dyspozytor pogotowia. Do zdarzenia doszło ok. godz. 16, dzieci w wieku 6 i 9 lat zbierały owoce w pobliżu domu, który znajduje się na skraju lasu lecz jest ogrodzony. Dzieci prawdopodobnie zaatakowała locha, którą jak podaje policja widzieli mieszkańcy nieopodal wsi wraz z młodymi. Chłopcy zostali przewiezieni do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala szczegóły zajścia, powiadomiono też Towarzystwo Myśliwych w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze