Reklama

Dziki zrobiły swoje

27/11/2018 07:54

– Niedawno odwiedzałam groby zmarłych na Cmentarzu Głównym przy ulicy Słowackiego. Zauważyłam, że na samej górze niektóre nagrobki naziemne są dosłownie rozgrzebane do połowy przez dziki. Zryty teren i groby wyglądają potwornie. Nie wiem, czy można to jakoś lepiej zabezpieczyć przed dzikimi zwierzętami, ale według mnie należałoby coś w tej sprawie zrobić. Podobno teraz nie można zrobić odstrzału dzików, ale administrator powinien pomyśleć nad tym, czy można jakoś ten problem rozwiązać, by w przyszłości nie dochodziło do takich sytuacji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2018-11-27 11:11:26

    środki są     https://www.odstraszanie.pl/k137,odstraszanie-zwierzat-dziki-srodek-na-dziki.html   Myślę ,że  jest  to brak odpowiedzialności urzędnika za taki stan na cmentarzu,bo tak jest od wielu LAT

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-11-27 11:15:20

    Dziki na Zielonce w godzinach wieczornych chodzą jak koty miedzy domami .Kotów jest zdecydowanie mniej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2018-11-27 11:15:24

    https://sklep.linarem.pl/p984,srodek-odstraszajacy-dziki-sposob-na-dziki-preparat-na-dziki-1l.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama