– Nad brzegiem starego koryta rzeki San, przy prawej stronie ulicy Brodowicza, na tak zwanej Babionce tworzy się nielegalne wysypisko. Zwożą tutaj śmieci ludzie z całej okolicy. Usypane są hałdy gruzu, starych opon oraz innych rzeczy. Dzieje się tak już od dłuższego czasu. Jeden zacznie wyrzucać, a reszta się przyłącza, myśląc, że tak można. Nie ma na to przyzwolenia. Miejsce śmieci powinno być na wysypisku. Jest to stare koryto Sanu, o które powinno się zadbać. Zachować dla potomnych, a nie w bezmyślny sposób zasypywać śmieciami. Zatruwa się w ten sposób ziemię i wodę. Żyją tam bobry, raki, a nawet żółwie i wiele rzadkiego ptactwa. Nie można pozwalać na takie praktyki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tak,to prawda, wczoraj widziałem jednego jak wracał z Babionki do przystanku MKS-u z wędkami na plecach rakiem a chuch miał, że liście opadały
tak,to prawda, wczoraj widziałem jednego jak wracał z Babionki do przystanku MKS-u z wędkami na plecach rakiem a chuch miał, że liście opadały
Ustawa śmieciowa daje efekt.