Dziś przypada pierwszy dzień wiosny, wśród uczniów nazywany dniem wagarowicza. Policja zapowiada, że bardziej niż zwykle dba o bezpieczeństwo młodych mieszkańców Podkarpacia.
Policjanci mają patrolować rejony szkół i miejsca, które młodzi ludzie mogą odwiedzić w ramach "wiosennych wagarów". – Młodzież chętnie spędza wolny czas w centrach handlowych, parkach - wszędzie tam będą policjanci. Pod szczególnym nadzorem znajdą się punkty handlujące alkoholem, pod kątem ujawniania sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim – zapowiada Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.
Z kolei funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą kontrole stanu trzeźwości oraz uprawnień młodych kierowców. Zatroszczą się także o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w okolicach szkół i innych placówek oświatowych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze