Reklama

Dzisiaj otwarcie lodowiska!

Dzisiaj, 30 grudnia br., o godzinie 15 zostanie otwarte sztuczne lodowisko w Przemyślu przy ulicy Sanockiej.

Uruchomienie sztucznego lodowiska było możliwe dzięki znacznemu spadkowi temperatury. Pierwsi amatorzy łyżew już za kilka godzin będą mogli wypróbować przygotowaną przez pracowników Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji lodową taflę. W poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki lodowisko będzie czynne w godzinach: od 8 do 14, od 15 do 18 i od 19 do 21. Dwie godzinne przerwy są konieczne na prace przy regeneracji tafli. W soboty i niedziele z kolei będzie czynne w godzinach: od 8 do 13, od 14 do 17 i od 18 do 21. Te same godziny obowiązywać będą od dzisiaj, 30 grudnia br., do 11 stycznia 2016 r. Bilet normalny za 1 godzinę pobytu na lodowisku to 6 zł, bilet ulgowy kosztuje 4 zł. Godzina pobytu na lodowisku dla grup szkolnych (w godzinach od 9 do 14, od poniedziałku do piątku) to 2 zł od osoby.
Jak poinformował Robert Kazimir z POSiR-u, od wczoraj, 29 grudnia br., natomiast trwa intensywne naśnieżanie stoku narciarskiego na Zniesieniu. Aby dobrze przygotować trasy, potrzebne jest kilka (ok. 7) dób z ujemnymi temperaturami. Jeśli wszystko się powiedzie, pierwsi narciarze będą mogli szusować po stoku w święto Trzech Króli, 6 stycznia przyszłego roku.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lolo - niezalogowany 2015-12-31 14:27:19

    Jest mróz to lodowisko działa nie bedzie mrozu to kałuze.Puknijcie sie w głowe z tymi waszymi inwestycjami.Bawcie się za swoje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jan - niezalogowany 2016-01-01 10:14:38

    Piszecie o bzdurach nie interesujacych nikogo.Na ul.Mariackiej stała sie tragedia bo kilkunasu rzemieslników zostało bez pracy w wyniku pozaru,a Zycie nic na ten temat.Lodowisko i stok to jest najwazniejsza informacja dla mieszkańców,którzy dokładaja do tego interesu nawet jak nie kozystaja.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kingkong - niezalogowany 2016-01-01 10:32:32

    Szanowny panie ,,janie”. Szkoda że tak przy nowym roku, ale jesteś gościu kompletnym debilem! Rzygać mi się chce już na tym portalu z informacji o Mariackiej i konsekwencjach!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama