– Jako że miejsce mojej pracy zlokalizowane jest niedaleko dworca kolejowego, często mam okazję obserwować podróżnych. W okresie letnim trochę ich przybywa i muszę przyznać, że zdziwiło mnie to, że lokalizacja dworca w naszym mieście nie dla wszystkich jest oczywista.
Okazały, efektowny budynek cieszy oko, ale nie wszystkim się z dworcem kojarzy. Bywa, że ludzie pytają mnie, gdzie jest dworzec, a stoją w jego pobliżu. Być może budynek powinien mieć dobrze wyeksponowany szyld, który rzucałby się w oczy przyjezdnym. Moim zdaniem dobrze byłoby to rozważyć.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze