Reklama

Ekonomik znów na podium

12/03/2018 17:31

Uczniowie przemyskiego „Ekonomika”, czyli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, zajęli pierwsze i trzecie miejsce na Międzynarodowym Konkursie Firm Ćwiczeniowych w Svidniku na Słowacji.

Konkurs został przeprowadzony w ramach Międzynarodowych Targów Firm Ćwiczeniowych  organizowanych przez[paywall] Spojeną Szkołę we Svidniku. Młodzież musiała przygotować stoisko, materiały promocyjne oraz prezentację multimedialną swojej firmy.

Pierwsze miejsce zajęła firma Danzwill którą stworzyli: Mateusz Buksa,  Piotr Dudziak i  Magdalena Zawilińska. Trzecie miejsce zajęła natomiast firma Szydełkowo w składzie: Monika Bochenek, Karolina Gwiazda, Kamila Iwasieczko oraz Magdalena Wojtowicz. Obie grupy przygotowała nauczycielka Magdalena Wantuch.

Reklama
Przemyscy uczniowie po raz kolejny pokazali się z tak dobrej strony, bowiem co roku wracają ze Słowacji z wysokimi lokatami. W targach bierze udział wiele symulowanych firm z różnych krajów, głównie z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości