W lesie znaleźli niewybuch z czasów wojny i postanowili samodzielnie go rozbroić. Rozpalili ognisko, w którym prawdopodobnie chcieli go ogrzać. Skończyło się tragedią.
Tragiczny finał miało sobotnie (21 bm.) zdarzenie, do którego doszło w Woli Górzańskiej w powiecie leskim. W wyniku nieudanej próby rozbrojenia niewybuchu zginęli tam dwaj mężczyźni w wieku 42 i 44 lat. Z informacji udostępnionych przez KPP w Lesku wynika, że 44-letni mieszkaniec Woli Górzańskiej i jego 42-letni kolega niewybuch z czasów wojny znaleźli w lesie i przynieśli na teren posesji 44-latka, a następnie w odległości około 30 metrów od domu rozpalili ognisko, w którym prawdopodobnie chcieli go ogrzać. W efekcie doszło do eksplozji.
fot.KPP Lesko
W wyniku nieudanej próby rozbrojenia niewybuchu zginęli dwaj mężczyźni w wieku 42 i 44 lat.
W czasie przeszukania posesji zajmowanej przez mężczyzn policjanci znaleźli liczne przedmioty pochodzące z czasów wojny, w tym: niezbędniki, menażki, hełmy i bagnety, elementy broni, łuski i amunicję. Do ich zabezpieczenia na miejsce ściągnięto saperów z jednostki wojskowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Idiotów ci u nas dostatek.
selekcja naturalna
że aż tyle lat udało im się przeżyć