Reklama

Eksplozja w lesie. Zginęli dwaj mężczyźni

W lesie znaleźli niewybuch z czasów wojny i postanowili samodzielnie go rozbroić. Rozpalili ognisko, w którym prawdopodobnie chcieli go ogrzać. Skończyło się tragedią.

Tragiczny finał miało sobotnie (21 bm.) zdarzenie, do którego doszło w Woli Górzańskiej w powiecie leskim. W wyniku nieudanej próby rozbrojenia niewybuchu zginęli tam dwaj mężczyźni w wieku 42 i 44 lat. Z informacji udostępnionych przez KPP w Lesku wynika, że 44-letni mieszkaniec Woli Górzańskiej i jego 42-letni kolega niewybuch z czasów wojny znaleźli w lesie i przynieśli na teren posesji 44-latka, a następnie w odległości około 30 metrów od domu rozpalili ognisko, w którym prawdopodobnie chcieli go ogrzać. W efekcie doszło do eksplozji.


fot.KPP Lesko
W wyniku nieudanej próby rozbrojenia niewybuchu zginęli dwaj mężczyźni w wieku 42 i 44 lat.

W czasie przeszukania posesji zajmowanej przez mężczyzn policjanci znaleźli liczne przedmioty pochodzące z czasów wojny, w tym: niezbędniki, menażki, hełmy i bagnety, elementy broni, łuski i amunicję. Do ich zabezpieczenia na miejsce ściągnięto saperów z jednostki wojskowej. 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2017-10-23 15:20:10

    Idiotów ci u nas dostatek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2017-10-23 15:37:31

    selekcja naturalna

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2017-10-26 00:39:47

    że aż tyle lat udało im się przeżyć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości