Świąteczne ozdoby, stroiki, łakocie, wytrawne przekąski i kiełbaski z grilla, a przede wszystkim klimatyczny nastrój, jaki zapewniły świetlne dekoracje i muzyka, królowały na kolejnym już z rzędu Kiermaszu Świątecznym organizowanym przy Niepublicznej Szkole Podstawowej im. I. Newtona.
Kiermasz świąteczny w plenerze, organizowany na parkingu Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona, to już tradycja. W tym roku szkolna społeczność spotkała się już po raz 6., by wspólnie celebrować magiczne chwile towarzyszące oczekiwaniu na Boże Narodzenie. W piątek, 15 grudnia, uczniowie, rodzice i nauczyciele szkoły postarali się, by kolejny świąteczny kiermasz obfitował w ciekawą ofertę i sprzyjał integracji. Mimo chłodu humory zebranym dopisywały. Wszystko, co można było...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 74% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze