Reklama

Familijnie i świątecznie na kiermaszu w „Newtonie”

Świąteczne ozdoby, stroiki, łakocie, wytrawne przekąski i kiełbaski z grilla, a przede wszystkim klimatyczny nastrój, jaki zapewniły świetlne dekoracje i muzyka, królowały na kolejnym już z rzędu Kiermaszu Świątecznym organizowanym przy Niepublicznej Szkole Podstawowej im. I. Newtona.

Kiermasz świąteczny w plenerze, organizowany na parkingu Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona, to już tradycja. W tym roku szkolna społeczność spotkała się już po raz 6., by wspólnie celebrować magiczne chwile towarzyszące oczekiwaniu na Boże Narodzenie. W piątek, 15 grudnia, uczniowie, rodzice i nauczyciele szkoły postarali się, by kolejny świąteczny kiermasz obfitował w ciekawą ofertę i sprzyjał integracji. Mimo chłodu humory zebranym dopisywały. Wszystko, co można było...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 74% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama