– Chciałbym na łamach rubryki nagłośnić problem związany z odcinkiem ulicy Grochowskiej, obok cmentarza wojskowego.
– Od wielu lat stan nawierzchni tejże ulicy ulega stopniowej degradacji, czego głównym sprawcą jest ciek wodny wypływający obok rozwidlenia ulic Piasta Kołodzieja i Regera. Władze miasta zdaje się pozostają głuche na nasze apele dotyczące konieczności pilnego remontu nawierzchni.
Problem potęguje zawsze zima. Zalegający śnieg, a czasem i oblodzenie uniemożliwiają wtedy bezpieczny przejazd. Robią się coraz większe koleiny, które zagrażają przejeżdżającym pojazdom, bo nietrudno uszkodzić na nich zawieszenie. Może czas coś z tym w końcu zrobić – ponagla przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W ZDM nie zatrudnili jeszcze takiego specjalisty co potrafi rozwiązac taki problem jak strumień w drodze czyli dwa w jednym.Jak to rozdzielić niestety ale wiedza o drogownictwie do naszego ZDM jeszcze nie dotarła.Co roku tą ulicę naprawiaja.Koszty corocznej naprawy prawdopodobnie sięgaja już kosztów wybudowania autostrady na tym odcinku.A może jest inaczej
Ale , że co ? Tak wygląda 90 procent ul w Przemyślu i komu to przeszkadza . Po co wam wyremontowane ulice jak są w Rzeszowie .
W ZDM nie zatrudnili jeszcze takiego specjalisty co potrafi rozwiązac taki problem jak strumień w drodze czyli dwa w jednym.Jak to rozdzielić niestety ale wiedza o drogownictwie do naszego ZDM jeszcze nie dotarła.Co roku tą ulicę naprawiaja.Koszty corocznej naprawy prawdopodobnie sięgaja już kosztów wybudowania autostrady na tym odcinku.A może jest inaczej
Ale , że co ? Tak wygląda 90 procent ul w Przemyślu i komu to przeszkadza . Po co wam wyremontowane ulice jak są w Rzeszowie .